Turk-Forum

Turk-Forum

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

UÜ'DE ALMAN YAZAR LEONARD THOMA İLE EĞLENCELİ ALMANCA DERSİ

YazarMesaj
!...JσкєR...!
_ρяєηѕ_
_ρяєηѕ_

MesajKonu: UÜ'DE ALMAN YAZAR LEONARD THOMA İLE EĞLENCELİ ALMANCA DERSİ   Paz Nis. 12, 2009 3:56 pm

Almancayı Eğlenceli Biçimde Öğretme Konusunda Çok Sayıda Kitabı Bulunan Alman Yazar Leonard Thoma, Uludağ Üniversitesi (Uü) Almanca Bölümü Öğrencileri ile Uygulamalı Program Yapacak.

Almancayı eğlenceli biçimde öğretme konusunda çok sayıda kitabı bulunan Alman yazar Leonard Thoma, Uludağ Üniversitesi (UÜ) Almanca Bölümü öğrencileri ile uygulamalı program yapacak.
'Türkiye'de Alman Kültür Esintileri'- 'Ein Hauch deutscher Kultur in der Türkei' adı altında Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Ekim ve Kasım aylarında Alman dilini ve kültürünü tanıtmak amacıyla etkinlikler düzenleniyor. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerin yanı sıra Bursa'da bir takım kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Bursa'da Uludağ Üniversitesi ve çeşitli okullarda düzenlenecek olan etkinlikler, Bursalıları Alman müziği, sanatı, filmi ve edebiyatı ile buluşturmayı hedefliyor. ıÜüUludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Alman Dil Eğitim Fakültesi'nde düzenlenecek eğlenceli ve ilginç Almanca öğretim etkinliği, öğrencilere Almanca öğrenimi sevdirmeyi amaçlıyor.

UÜ'DE ALMAN YAZAR LEONARD THOMA İLE EĞLENCELİ ALMANCA DERSİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raziel'İn Hayatı Yazar: RazieL